Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu Bahçe-Nurdağı kavşaklarında trafik işaretlemesi Ankara-Çankırı yolunun 15-17’sinde yapılıyor. kilometre üretim, Denizli-Çardak yolu 5-7. kilometre (Denizli Organize Sanayi Bölgesi), kavşak yapım çalışmaları nedeniyle, kelimede belirtilen bölümlerde ulaşım denetimli olarak gerçekleştirilmektedir.

Çerkezköy-Saray yolu 20-21. 11.00-18.00 saatleri arasında 5 km. mesafede bulunan Kapaklı köprülü kavşağında köprü yapım çalışmaları nedeniyle Saray-Çerkezköy istikameti trafiğe kapatılmakta olup, servis yollarında ulaşım devam etmektedir.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 10-11. ve 22-25. Kilometresindeki imalat çalışmaları nedeniyle ulaşıma ayrılan yolun bir kısmından çift taraflı izin veriliyor.

Lapseki-Çanakkale-Ezine yolunun 2-3. Çanakkale’de 18 Mart hemzemin kavşak inşaatı nedeniyle kavşak kolları trafiğe kapatılarak alternatif güzergâhlardan ulaşım sağlanmaktadır.

Adapazarı-Karasu yolunun 40-42. Kilometresindeki üretim çalışmaları nedeniyle Karasu istikametinden çift yönlü ulaşım sağlanmaktadır.

0-1 Karabük-Eskipazar yolu. (Kardemir Kavşağı) kavşak düzenlemesi, Trabzon-Gümüşhane yolu 28-31. Bu kesimlerde kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden çift yönlü olarak yapılıyor.

Finike-Kumluca yolunun 8-11. Yaya alt geçidinin kilometrelerce üretim çalışması nedeniyle sürücülerin trafik levha ve işaretlerine dikkat etmesi gerekiyor.

viransehirhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu