Haber

Bu imza gençlerin kişisel gelişimi içindir.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Türkiye genelinde gençlerin kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla faaliyet gösteren Toplum Gönüllüleri Vakfı ile iş birliği protokolü imzaladı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin gençleri merkeze alan projeleri devam ediyor. Geçtiğimiz Aralık ayında 6 sivil toplum kuruluşu ile İzmir Eğitim Vakıfları İşbirliği Modeli’ni hayata geçiren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile de protokol imzaladı. Egemenlik Evi’nde düzenlenen protokol törenine TOG Yürütme Konseyi Başkanı Didem Duru katıldı.

örnek işbirliği
İmza töreninde konuşan Önder Tunç Soyer, heyecanlandıklarını belirterek, “Daha çok birlikte olabileceğimiz, birlikte çalışabileceğimiz bir zemin oluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. Farklı iller için güzel bir örnek olacak. Güzel fikirler ve projeler ortaya çıkacaktır. Bunu İzmir’den daha iyi yapan bir şehir olamaz. TOG Yönetim Kurulu Başkanı Didem Duru da İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin desteğinin değerli olduğunu ve işbirliğinden çok mutlu olduklarını belirtti.

ne yapılacak?
İzmir Büyükşehir Belediyesi ve TOG, katılımcı bir anlayışla gençler için ortak projeler üretecek. Bu projelerde kurumsal bilgi ve deneyim paylaşılacaktır. İstekli kapasite güçlendirilecek, istekli eğitmenler ve eğitim altyapısı sağlanacaktır. Gençlerin kişisel gelişimlerini desteklemek için ortak yayınlar ve etkinlikler yapılacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu